İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz.İade ve değişim gönderilerinizin sadece ARAS KARGO ile gönderilmesi gerekmektedir. "Ve İade ve değişim gönderilerinizin kargo ücreti göndericiye aittir. Farklı kargolarla ödemeli olarak gönderilen ürünler iade alınmayacaktır.Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade veya değişim talep edebilirsiniz.Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren bankaya iletilmektedir.Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.Yurt dışından gelen siparişleriniz için kargo ücretsiz değildir ve kargonun tarafınızca ödenmesi gereklidir. Yurt dışına gönderilen ürünler iade edilmek istendiği takdirde, kargo bedeli yine tarafınıza yansıtılacaktır.Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketlerde herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.OUTLET ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM VE İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR,ÜRÜN MÜŞTERİYE ULAŞTIKTAN SONRA HAK TALEP EDEMEZ.

İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz.

İade ve değişim gönderilerinizin sadece MNG KARGO ile gönderilmesi gerekmektedir. "Ve İade ve değişim gönderilerinizin kargo ücreti göndericiye aittir. "Farklı kargolarla ödemeli olarak gönderilen ürünler iade alınmayacaktır.Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade veya değişim talep edebilirsiniz.Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren bankaya iletilmektedir.Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.Yurt dışından gelen siparişleriniz için kargo ücretsiz değildir ve kargonun tarafınızca ödenmesi gereklidir. Yurt dışına gönderilen ürünler iade edilmek istendiği takdirde, kargo bedeli yine tarafınıza yansıtılacaktır.Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketlerde herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.OUTLET ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM VE İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR,ÜRÜN MÜŞTERİYE ULAŞTIKTAN SONRA HAK TALEP EDEMEZ.